Newsletter

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z rabatu 10% na pierwsze zakupy w sklepie.

Producenci

Ekskluzywne Kosmetyki NIKEL

Newsletter

Nie przegap najlepszych ofert od NaturePolis!

Płacę przez PayU

Bibi Swiss

Bibi Swiss Przez 75 lat międzynarodowych doświadczeń w branży dziecięcej marka Bibi udoskonalała swoje produkty, przez co stała się numerem jeden w Szwajcarii, a w ponad 10 krajach europejskich znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych producentów asortymentu dziecięcego. W naszej ofercie znajdziecie Państwo smoczki, butelki oraz wszelkie akcesoria potrzebne do przyrządzania posiłków i napojów dla dzieci już od pierwszych dni życia.

Dzieci kochają Bibi, gdyż jest naturalnie dopasowany do ich potrzeb na każdym etapie rozwoju. Rodzice ufają Bibi, gdyż zachęca ich dzieci do aktywności i zapewnia im bezpieczeństwo. Specjaliści rekomendują Bibi, ponieważ są to produkty zdrowotne, zapobiegające m.in. wadom zgryzu.

Międzynarodowy sukces Bibi jest wynikiem specjalistycznych badań nad innowacyjnymi rozwiązaniami, które ostatecznie nadają produktom najbezpieczniejszą formę o niepowtarzalnym wzorze. Bibi to szwajcarska marka gwarantująca rodzicom na całym świecie najwyższą jakość produktów używanych przez ich dzieci.

Lista produktów producenta:

Płacę przez PayU
 
 
© 2012-2017 NaturePolis Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. (hosting home.pl)
by Esteem

Sklep NaturePolis do realizacji zamówień wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki - dowiedz się więcej lub nie pokazuj więcej