Newsletter

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z rabatu 10% na pierwsze zakupy w sklepie.

Producenci

Ekskluzywne Kosmetyki NIKEL

Newsletter

Nie przegap najlepszych ofert od NaturePolis!

Płacę przez PayU

Konfidence

Konfidence Brytyjska firma, czołowy europejski producent najwyższej jakości strojów i akcesoriów do pływania dla niemowląt, dzieci a także - dla młodzieży i dorosłych...

Dawno, dawno temu, w ubiegłym stuleciu (dokładnie mówiąc, w roku 1998) założyciel naszej firmy, Andrew Regan miał pełne ręce roboty zajmując się trójką swoich małych dzieci, które uwielbiały zabawę w wodzie. Naturalnie bezpieczeństwo było sprawą priorytetową, ale żaden z trójki jego synów nie chciał założyć tradycyjnych, dmuchanych “motylków” zabezpieczających przed utonięciem, Andrew postanowił więc znaleźć alternatywne rozwiązanie. Wkrótce potem powstała Oryginalna Kamizelka Konfidence, a założona firma została oparta na tych samych zasadach, które przyświecały podczas produkcji tego pierwszego produktu – sprawić, by każda wyprawa nad basen czy plażę była tak bezpieczna, radosna i wygodna, jak to tylko możliwe.

Od tego dnia, każdy nasz produkt jest projektowany i wytwarzany z myślą o powyższych wartościach. Czy chodzi o pierwszą lekcję pływania dla maluszka, wspólne chlapanie się w basenie z mamą i tatą, wakacje na plaży czy dorosłego, który uczy się pływać, nasza firma zapewnia produkty, dzięki którym doświadczenie to będzie źródłem radości i zabawy dla wszystkich.

Działając we współpracy z ekspertami w dziedzinie pływania, stworzyliśmy najpełniejszą ofertę produktów i akcesoriów do pływania dla niemowląt i dzieci spośród wszystkich dostępnych obecnie na rynku, zachowując jednocześnie wierność przyświecającym naszej działalności zasadom.

Lista produktów producenta:

Płacę przez PayU
 
 
© 2012-2017 NaturePolis Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. (hosting home.pl)
by Esteem

Sklep NaturePolis do realizacji zamówień wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki - dowiedz się więcej lub nie pokazuj więcej