Newsletter

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z rabatu 10% na pierwsze zakupy w sklepie.

Producenci

Ekskluzywne Kosmetyki NIKEL

Newsletter

Nie przegap najlepszych ofert od NaturePolis!

Płacę przez PayU

Bentley Organic

Bentley Organic

Marka Bentley Organic powstała dzięki pasji do...tworzenia mydła, która jest w naszej rodzinie od pięciu pokoleń.


Unikatowe połączenie ekspertyz naukowych i innowacyjności pozwoliło nam stworzyć niepowtarzalną gamę produktów organicznych zgodnych z najwyższymi standardami europejskimi. Znajdziesz wśród nich coś dla siebie, dla Twojej rodziny i Twojego domu. Wszystko, co Ci proponujemy jest organiczne, z zachowaniem jakości, a jednocześnie przystępne cenowo. Tworzymy, abyś miał wybór.

Kosmetyki Bentley Organic to doskonałe rozwiązanie dla ciała, środowiska oraz dla kieszeni. Marka ta powstała w 2006 w Leeds w Wielkiej Brytanii, choć sięgając do jej tradycji należy wspomnieć o firmie Bentley&Sons, która już w roku 1800 zaczęła produkcję mydła dla przemysłu tekstylnego. Firma pod szyldem Bentley Organic rozpoczęła działalność od produkcji naturalnych mydeł, które błyskawicznie zyskały uznanie klientów. Marka rozwijała się w szybkim tempie, poszerzając ofertę o znakomite kosmetyki oraz domowe środki czystości.

Produkty tej marki stanowią alternatywę dla drogich kosmetyków i środków czystości wyprodukowanych z naturalnych składników. Twórcy firmy żywią przekonanie, że artykuły ekologiczne powinny być dostępne w przystępnych, niezawyżanych cenach. Asortyment firmy stanowią wyłącznie wyroby certyfikowane przez Soil Association. Do konsumentów docierają więc najwyższej jakości ekologiczne kosmetyki, co nie stoi w sprzeczności z ich atrakcyjną ceną.

Certyfikat Soil Association Ltd.

Certyfikat Soil Association to najbardziej znacząca w Anglii organizacja wydająca certyfikaty dla produktów organicznych. Rozpoznawalne logo oznacza wiarygodność i wysoką jakość produktów. Certyfikat potwierdza również, że nie są one testowane na zwierzętach, nie zawierają szkodliwych detergentów SLS lub SLES, a także parabenów.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.soilassociation.org.

Bentley Organic, jako jedyny producent mydła na świecie, został wyróżniony nie tylko certyfikatem Soil Association, ale również ochrony środowiska – ISO 14001. Stało się tak za sprawą polityki firmy zakładającej korzystanie z „zielonej chemii” podczas produkcji innowacyjnych produktów. Dzięki temu są one bezpieczne dla ludzi oraz środowiska naturalnego.

Lista produktów producenta:

Płacę przez PayU
 
 
© 2012-2017 NaturePolis Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. (hosting home.pl)
by Esteem

Sklep NaturePolis do realizacji zamówień wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki - dowiedz się więcej lub nie pokazuj więcej