Newsletter

Zapisz się do newslettera i skorzystaj z rabatu 10% na pierwsze zakupy w sklepie.

Producenci

Ekskluzywne Kosmetyki NIKEL

Newsletter

Nie przegap najlepszych ofert od NaturePolis!

Płacę przez PayU

La Millou

La Millou

La Millou - znak jakości i design

Projekty La Millou przeciwstawiają się nudzie i banalnym trendom. Uruchamiamy wyobraźnię i uwalniamy innowacyjne pomysły tworząc produkty niekonwencjonalne oraz o dużej funkcjonalności. Dzięki temu udostępniamy bogaty wachlarz motywów oraz kolorów. W zależności od upodobań, znajdą tutaj Państwo akcesoria klasyczne, bardziej nietuzinkowe, a także odznaczające się zupełnie szalonym designem.

Nowe wzory graficzne tworzą odrębne kolekcje, które z czasem ustępują miejsca nowym lub wzbogacane są o nowe wariacje. Każdy produkt cechuje się więc swoim niepowtarzalnym stylem.

Podstawę jednak zawsze stanowi dla nas jedna kwestia: kolor.

Marka La Millou szturmem zdobyła rynek, nie tylko polski, ale także europejski. Pozycję zawdzięcza nie tylko wyjątkowemu designowi, ale również jakości wykończenia, w które wkłada ogromne zaangażowanie. Proces produkcji podlega stałej kontroli na każdym etapie prac. Korzystamy wyłącznie z certyfikowanych i atestowanych materiałów i elementów wykończeniowych. Dzięki temu mamy pewność, że gotowe produkty mogą być używane nawet przez dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zapraszamy do naszego kolorowego świata i życzymy przyjemnych zakupów.

Lista produktów producenta:

Płacę przez PayU
 
 
© 2012-2017 NaturePolis Sp. z o.o., wszelkie prawa zastrzeżone. (hosting home.pl)
by Esteem

Sklep NaturePolis do realizacji zamówień wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki - dowiedz się więcej lub nie pokazuj więcej